کنسرت با محوریت فلوت

در 27 بهمن ماه من به همراه دوستانم اجرایی در فرهنگسرای ارسباران و به عنوان بخش جنبی جشنواره فجر خواهیم داشت، بابک کوهستانی، بصیر خاموشی و سارا ندافیان نوازندگانی هستند که با من در این اجرا همکاری می‌کنند.

سارا ندافیان از دوستان قدیمی است که قبل از ورود به دانشگاه، آشنا شدم. در شروع  قطعات ساده‌ای را با هم تمرین کردیم، پس از قبولی من در دانشگاه تهران، این همنوازی ها بدلیل تغییر شهر سکونت  لاجرم قطع شدند، اما از چند ماه گذشته، با آمدن سارا به تهران دوباره تمرین های خود را شروع کردیم.  در این اجرا قطعه فانتزی پاستورال مجار اثر فرانتس داپلر را با هم اجرا خواهیم کرد.

گروه کانتوس، شاید بهترین اتفاق شروع دوره کارشناسی ارشد نوازندگی بود، که با پافشاریهای زیاد استاد عزیز، دکتر آذین موحد ایجاد شد، البته من از مدتها قبل بابک کوهستانی را به عنوان دوست نزدیک خود می‌شناختم و با او تجربه نوازندگی در آنسامبل را نیز داشتم، اما آشنایی با نوازنده خوب، بصیر خاموشی، موقعیتی بود که الزام ایجاد این گروه نصیب من کرد. قطعاتی که با این گروه اجرا میشوند شامل یک تریو از آلبرت روسل، برای فلوت، ویولا و ویلنسل و دو تریو برای فلوت اثر جوزف هایدن می‌شود.  اگر خوانده باشید، قبلا مطلبی در رابطه با اپرای il mondo della luna اثر هایدن نوشته بودم، بسیاری از این قطعات تنظیم های کوچکی از تم ها و موسیقی های همان اپرا هستند.

در کنار این قطعات سه قطعه سلو هم اجرا خواهد شد، 2 قطعه باروک که یکی توسط جوزف بوامورتیه  و دیگری توسط فیلیپ تلمان نوشته شده با فلوت باروک (یک کلیدی) اجرا خواهد شد، همچنین قطعه ایر، نوشته تاکمیتسو قطعه پایانی این رسیتال خواهد بود.

خیلی خوشحال خواهم شد تا ما علاقمندان به موسیقی همدیگر را دور هم در سالن ارسباران در بیست هفتم بهمن ببینیم.

شیوه تهیه بلیت کنسرتهای جشنواره فجر

ایونت فیس بوکی کنسرت

Share on Facebook
This entry was posted in موسیقی و فلوت, پیشنهادها. Bookmark the permalink.

11 Responses to کنسرت با محوریت فلوت

 1. ali choopani nezhad says:

  albate manzooram hamoon quartete flute (flute&violon&viola&cello)

 2. salame dobare aghaie farzin ,age zahmati baratoon nist va eshkali nadare mitoonin fantesie pastorale dopplero tanzim shode baraie quartetesho baram E-mail konid?

 3. ali says:

  az shoma mamnoonam baraie link kardane weblogam…

 4. salam pooyan jan webloge man logo nadare , lotfan ba hamun esme weblog ya وبلاگ شخصی علی چوپانی نژاد linkam kon . ba tashakor.

 5. yegane says:

  اميدوارم همه چي هر چه زودتر رو به راه بشه تا ديگه (فقط) دوره نكنم
  اوقات بكامتون استاد

 6. yegane says:

  اين كه نشد
  از 27 بهمن من فقط دارم همين مقاله رو دوره ميكنم
  به گمونم دنياي حرفه اي شما بيشتر از اينا حرف براي گفتن داشته باشه
  يه حرف تازه ميخوام استاد

 7. ali says:

  salam aghaie farzin lotfan age mishe mano webloge mano link konid.

 8. باران says:

  پویان جان
  بسیــــــــــــــار اجرای خوبی بود و از شنیدن آن لذت بردم. خقیقتا اجرای قطعات مدرن دشوار می نمود که شما هر سه از عهده ی آن به خوبی بر آمدید.
  به هرحال آرزو می کنم در صحنه هایی به مراتب والاتر موفقیتتان مستدام باشد.

 9. سپهر says:

  موفق باشی پویان جان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam